Prywatne Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Ortus Med Sp. z o.o.

O nowatorskiej operacji wolnego przeszczepu mięśniowego, przeprowadzonej przez lek. Karola Elstera w asyście lek. Michała Kułakowskiego w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim w Toruniu, można przeczytać w artykule Marioli Lorenczewskiej, zatytułowanym "Superoperacja po godzinach". Artykuł ukazał się w Dzienniku Nowości 02 października 2014 r.

Zobacz artykuł

O specjalistycznym zabiegu artoskopii nadgarstka przeprowadzonym przez lek. Karola Elstera w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim w Toruniu, można przeczytać w artykule Marioli Lorenczewskiej, zatytułowanym "Małe nacięcia, dobry efekt". Artykuł ukazał się w Dzienniku Nowości 27 września 2013 r.

Zobacz artykuł

Ortopedzi, anestezjolodzy, instrumentariuszki - ten zespół ponad pięć godzin walczył w szpitalu miejskim w Toruniu, by uratować pacjentowi palce. Udało się.

Czytaj dalej

O specjalistycznej operacji neurochirurgicznej kręgosłupa przeprowadzonej przez zespół pod kierownictwem ordynatora Oddziału Neurochirurgii Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu, dra Lecha Grzelaka można przeczytać w artykule Marioli Lorenczewskiej, zatytułowanym "By kręgosłup nie bolał". Artykuł ukazał się w Dzienniku Nowości 02 kwietnia 2012 r.

Zobacz artykuł

Umów wizytę online